Наше місто продовжує розвивати smart – інфраструктуру в громаді: відтепер стежити за рухом міського громадського транспорту в Конотопі можна за допомогою мобільного додатку «EasyWay» у режимі реального часу.

Конотопці, які їздять міським електротранспортом – трамваєм, вже знайомі з цим сервісом та активно ним користуються з 2020 року, тепер до них можуть долучитися й ті, хто надає перевагу маршруткам.

Спільними зусиллями міської ради, управління економіки Конотопської міської ради та перевізників зрештою вирішено питання щодо встановлення GPS – трекерів на міському громадському автотранспорті та підключення їх до системи «Easy Way».

Безкоштовний мобільний додаток «Easy Way» можна завантажити на Play Маркеті. Якщо у вас відсутній смартфон, можна слідкувати за рухом громадського транспорту за допомогою комп’ютера за посиланням: https://www.eway.in.ua/ru/cities/konotop.

Встановлення GPS – трекерів триває, наразі до сервісу приєднано 70% пасажирського автотранспорту.

На даному етапі система працює в тестовому режимі, однак ми вже можемо скористатися цією послугою на автобусних маршрутах: №17, №12, №6, №8, №10, №15, №7, №5, №1, №16.