29 вересня В Конотопі вшанували пам’ять жертв Голокосту. З нагоди відзначення 80-х роковин трагедії Бабиного Яру міський голова Артем СЕМЕНІХІН, заступник міського голови Юрій ПАВЛОВ, депутат Конотопської міської ради Віталій ГЛАНЦ, голова громадської організації «Єврейське товариство «Лебн» Емілія АЙЗЕНШТАТ поклали квіти та символічні камінці до меморіальних знаків, які уособлюють пам’ять про невинно убієнних жертв Голокосту у роки Другої світової війни.
Міський голова зазначив, що жертвами жорстоких масових вбивств у ті страшні часи були не тільки євреї, багато українців також було розстріляно тоді, тому у такі пам’ятні дні всі мешканці нашої Конотопської громади, усі громадяни України, незалежно від віросповідання, від національної приналежності, повинні об’єднуватися, вшанувати пам’ять про невинних жертв однієї з найбільших трагедій людства.