У суботу, 27 листопада 2021 року, покладанням композицій із житніх колосків та гілочок калини, запалюванням лампадок та заупокійною молитвою ушанували пам’ять жертв сталінського тоталітарного режиму, голодоморів 32-33, 21-23, 46-47 років.
Мітинг-реквієм відбувся по пр.Червоної Клини біля пам’ятного знаку жертвам Голодомору.
Заступник міського голови Юрій ПАВЛОВ, звертаючись до присутніх на заході та до усіх конотопців, зазначив, що Голодомор є однією з найтрагічніших і найболючіших сторінок історії України, він закликав пам’ятати події тих страшних років та кожної останньої суботи листопада у своїх домівках запалювати свічки пам’яті за невинно загубленими душами мільйонів українців.
Настоятель храму Собору Різдва Пресвятої Богородиці Отець Павло разом з духовенством прочитали молитву за загиблими. Хвилиною мовчання ушанували пам’ять заморених голодом жертв, запалили пам’ятні свічки.
За дорученням міського голови Артема СЕМЕНІХІНА, у цей день, рівно о 16.00, у вікнах адмінбудівлі міської ради  засвітились свічки пам’яті, по всьому місту у вікнах небайдужих конотопців сумного листопадового вечора палали пам’ятні свічки на знак ушанування невинно убієнних жертв Голодомору.