22 листопада міський голова Артем СЕМЕНІХІН відзначив переможців конкурсу «Кращий студент Конотопа» року, який відбувся 10.11.2021.
Вікторія Власенко, Вікторія Каморда та Олена Гудименко здобули в конкурсі І місце, Богдан Доміна отримав ІІ місце. Поза конкурсом були відзначені студенти клубу «Соціальне волонтерство» КФК СумДУ.
Із вітаннями звернувся до присутніх у залі міський голова. Він побажав молодому поколінню успіхів у навчанні, вагомих особистих досягнень, стати справжньою гордістю для батьків і для Конотопської громади, не полишати рідне місто, працювати наполегливо на його розвиток. Очільник Конотопа пообіцяв, що вже з наступного року буде клопотати перед депутатським корпусом про виділення коштів на грошову премію міського голови для студентів-переможців. Уже зараз, за дорученням міського голови та за підсумками співбесід, кращі студенти, за їх бажанням, можуть бути відібрані до кадрового резерву для подальшої роботи у виконавчих органах міської ради. «Варто тільки добре навчатися, прагнути, створювати нові ідеї, бізнес-плани, проєкти, бути соціально активними – і все вдасться, я вірю у кожного з вас!», -зазначив А.Семеніхін.
Кращі студенти Конотопа отримали від міської влади грамоти і цінні подарунки, а спільні фото у пам’яті юних конотопців назавжди залишать згадку про приємні моменти участі та перемог у Конкурсі і будуть надихати на нові звершення.