20.02.2020 відбувся мітинг-реквієм з нагоди відзначення Дня вшанування Героїв Небесної Сотні.

Схилити голови перед загиблими Героями прийшли міський голова Артем Семеніхін, представники духовенства, військові, громада міста.

Бурхливі події Майдану шестирічної давності назавжди закарбувалися у світовій історії і вкотре ознаменували споконвічну боротьбу українського народу за право жити у незалежній, вільній державі. У 2014 році Україна обрала європейський шлях розвитку, але ціну за свій вибір понесла надвелику-пролилася кров, і наша країна віддала у жертву понад сотні життів, чиї імена назавжди закарбувалися в історичній пам`яті українського народу, як приклад незламності духу, непоборності ідеалів патріотизму.

Звертаючись до присутніх на мітингу, міський голова Артем Семеніхін зазначив про необхідність об`єднання усіх українців заради великої мети — захисту України від зазіхань на її неподільність, незалежність і демократичний шлях розвитку та наголосив про патріотичне виховання підростаючого покоління в освітніх закладах міста, знання історії становлення української держави, державних символів, необхідності захисту кожним громадянином своєї національної ідентичності.

Настоятель Собору Різдва Пресвятої Богородиці Православної церкви України отець Павло провів заупокійне богослужіння на честь Героїв Небесної Сотні.

Полеглих Героїв Небесної Сотні вшанували хвилиною мовчання, запалили лампадки на спомин та поклали квіти до пам’ятної плити.