30.04.2021 на Конотопському летовищі ім.С.Петлюри за участю міського голови Конотопа Артем СЕМЕНІХІНА, голови Сумської обласної державної адміністрації Василя ХОМИ, представників Конотопського району, представника Книги рекордів України Дмитра КУЛІБАБІНА, із дотриманням карантинних вимог, відбулась екологічна акція до 30-річчя незалежності України.
На підготовленій ділянці розміром 200х120м було висаджено 9000 тисяч ялинок одного віку та розміру у формі малого герба України – тризуба. До посадки дерев долучились і особисто міський голова, очільник Сумщини, керівники районної ради та райдержадміністрації, представники депутатського корпусу Конотопської міськради.
За встановлений рекорд та за організацію екологічної акції Василь Хома та Артем Семеніхін нагороджені дипломами Книги рекордів України.
Відзнаками Конотопської міської ради за вагомий внесок у розвиток Конотопщини було нагороджено керівництво Конотопського лісгоспу, підприємців та благодійників, військових, місцевих депутатів, які працюють на розвиток міста і району.
Подібні акції вкрай необхідні, адже зараз увесь світ бореться за збереження природи, її надр, за чистоту довкілля та свіже повітря, бо найвища цінність – то життя і здоров’я людей, а в умовах окупаційної війни з Московією, в умовах світової коронавірусної пандемії, економічної, політичної кризи, так важливо об’єднання духовне та об’єднання у боротьбі і фізичній праці навколо спільних державотворчих ідей, на благо рідної землі, за збереження навколишнього природного середовища.
Відтак, Конотоп зафіксував свій власний рекорд. Сподіваємось, деревця приживуться і порадують іще не одне покоління, а, пролітаючи над Конотопом та споглядаючи на символ держави з висоти пташиного польоту, кожен зможе засвідчити: Україна – велична держава! А ми горді, що ми – українці!