19 червня міський голова Артем СЕМЕНІХІН спільно з представниками Оператора автоматизованої системи обліки оплати проїзду (АСООП) ТОВ «ІЗІ СОФТ (м. Київ) відзначили всіх учасників конкурсу з розробки «Картки містянина» (транспортної, учнівської, пільгової, службової), а переможців нагородили цінними призами.

Свої творчі роботи (малюнки) на конкурс подали 9 дітей віком від 13 до 17 років. Це учні Конотопських ліцеїв №5, №11, №13, №14, Підлипненського ліцею та вихованці дитячої художньої школи і ЦДЮТ.

За оцінками журі:
І місце- Ірина САЙНОГ.
ІІ місце – Анжеліна ГАРМАШОВА.
ІІІ місце – Марина КОСТИРКО та Вікторія СКАКУН.

«Дуже добре, що до таких справ залучаються учні закладів освіти нашого міста. Адже наша молодь креативна та має сучасне бачення», – зазначив міський голова Артем Семеніхін, вітаючи учасників конкурсу.

Нагадаємо, що конкурс проходив у травні поточного року за ініціативи КП «Конотопське транспортне управління» та із залученням творчої молоді нашої Конотопської громади.

Оцінювало роботи журі, у складі якого були представники КП «КТУ», Оператора автоматизованої системи обліки оплати проїзду (АСООП) ТОВ «ІЗІ СОФТ (м. Київ), Управління освіти КМР, дитячої художньої школи та школи мистецтв.
Вітаємо переможців!