26 листопада 2020 року в центральній міській бібліотеці ім.С.І.Пономарьова відкрилася книжково-документальна виставка «Свічка плакала в скорботі».
До книжкової експозиції увійшли праці провідних істориків, громадських активістів, які доклали зусиль, аби розсекретити і оприлюднити архівні документи, спогади очевидців про найстрашнішу трагедію в історії українського народу.
Належне місце на книжковій виставці займає література краєзнавчого характеру. Це книга «Голодомор на Сумщині у спогадах очевидців», яка містить свідчення катування голодом людей зі 197 населених пунктів Сумщини.
Також це книга пам’яті «Голод чи голодомор» до якої увійшли спогади очевидців – мешканців міста Конотоп про Голодомор 1932-1933 років.
28 листопада о 16.00 запалимо свічки у вікнах своїх будинків. Це всеохопна акція «Свічка у вікні», яку у 2003 році ініціював дослідник Голодомору Джеймс Мейс.
Запрошуємо до бібліотеки на перегляд книжково-документальної виставки «Свічка плакала в скорботі», яка буде діяти до 30 листопада 2020 року.
На изображении может находиться: в помещении