Державна установа «Офіс з просування експорту України» у партнерстві з Угорським агентством сприяння експорту (Hungarian Export Promotion Agency) при Міністерстві зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини спільно з Радою експортерів та інвесторів при Міністерстві закордонних справ України, а також Посольством України в Угорщині за підтримки Enterprise Europe Network запрошує українських експортерів та імпортерів взяти участь 16 квітня 2021 року в Українсько-угорському бізнес-форумі та бізнес-зустрічах в рамках Hungarian-Ukrainian Online Business Day 2021.
Участь у даному заході надасть ексклюзивну можливість представити потенціал українських компаній угорським партнерам та дізнатися більше про експортні та імпортні можливості угорського ринку.
Програма бізнес-форуму передбачає висвітлення перспективних та пріоритетних напрямів українсько-угорського економічного співробітництва та є нагодою долучитися до В2G діалогу.
Зареєстровані учасники зможуть призначити партнерські відео-зустрічі чи безпосередньо контактувати з угорськими підприємцями, профіль яких їх зацікавив, з метою встановлення подальшої бізнес-комунікації у розрізі потенційної двосторонньої співпраці.
Фокусні індустрії заходу:
харчова промисловість;
агропромисловість;
машинобудування;
металообробка;
інформаційно-комунікаційні технології;
легка промисловість.
Здійснити реєстрацію та отримати додаткову інформацію про захід Ви зможете перейшовши за посиланням: https://hungarian-ukrainian-online-business-day.b2match.io/
Кінцевий термін реєстрації участі у заході – 15 квітня 2021 року.
Формат заходу – онлайн, на платформі b2match.
Інструкція для реєстрації на платформі b2match: http://surl.li/olks.
Мова заходів – англійська (здійснення перекладу не передбачено).
Участь у бізнес-форумі та бізнес зустрічах з угорськими партнерами безкоштовна.
Контактна особа з питань реєстрації на платформі b2match для участі у заходах є проектна менеджерка ДУ «Офіс з просування експорту України» Наталія Бабаніна (nbabanina@epo.org.ua).