Конотопське відділення АТ «Сумигаз» доводить до Вашого відома, що у зв’язку  з проведенням планових профілактичних робіт згідно графіку зупинок ГРС Сумського ЛВУ МГ на 2020 рік буде повне  припинення  газопостачання споживачам, які підключені від ГРС «Конотоп» 12.08.2020 року з 8:00 до 17:00 год.

У визначений час Конотопське відділення  просить не використовувати газ, щоб запобігти повному зупиненню газопостачання м.Конотоп та Конотопського району.

Відновлення газопостачання буде проводитись після виконання певних заходів.

Перелік населених пунктів, які підпадають під відключення: м. Конотоп, с. Калинівка, с.В.Самбір, с.Дептівка, с.Шаповалівка, с.Тулушка, с.Вирівка, с.Раки, с.Новоселівка, с.Підлипне, с.Шевченкове, с.М.Самбір,  с.Соснівка, с.Попівка, с.Заводи, с.Сарнавщина,  с.Кузьки,  сел.Заводське.