Згідно з розпорядженням міського голови від 03.10.2022 №222-ОД “Про запобігання поширенню на території Конотопської міської територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” на території Конотопської міської територіальної громади продовжено застосування обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корнавірусом SARS-CoV-2 до 31.12.2022.

Керівникам підприємств, установ, організацій, суб’єктам підприємницької діяльності необхідно забезпечити дотримання протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання поширенню COVID-19, що відповідають «зеленому» рівню епідемічної небезпеки ( в т.ч. обов’язкове користування медичними масками в громадських місцях).

Генаральним директорам КНП Конотопської міської ради «Конотопська ЦРЛ ім.ак.М.Давидова» та «Конотопська міська лікарня» забезпечити отримання повного курсу вакцинації від COVID-19 населенням вакцинами, включеними Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях.