Конотопська міська об’єднана територіальна громада як учасник ініціативи Європейської Комісії, зі сталого енергетичного розвитку міст – Угоди Мерів щодо Клімату та Енергії, член Асоціації «Енергоефективні міста України», приєднується до Європейського тижня сталої енергії 2020.
В рамках Днів Сталої Енергії 2020, на території Конотопської міської ОТГ оголошується конкурс авторського постера «ЕНЕРГІЯ ТА ДОВКІЛЛЯ».
Переможець конкурсу отримає символічні подарунки, а його постер стане темою бігборду до Днів Сталої Енергії 2020.
Управління економіки Конотопської міської ради запрошує дітей та молодь ОТГ долучитися до конкурсу, підготувати роботи, що висвітлюють особистий погляд на дану тему.
Роботи приймаються в електронному вигляді (формат JPEG з мінімальним стисненням), додатково необхідно зазначити: ім’я, прізвище та по батькові (повністю) учасника конкурсу; дату народження; телефон.
Конкурсні роботи приймаються до 19 червня 2020 року в електронному вигляді на адресу ekonomkonotop@ukr.net з обов’язковою поміткою в темі листа «ЕНЕРГІЯ ТА ДОВКІЛЛЯ».
Подані роботи буде розміщено на сторінці управління економіки Конотопської міської ради у мережі Facebook, переможця буде обрано за кількістю уподобань.