Відділ земельних ресурсів Конотопської міської ради інформує про оголошення конкурсу 27.04.2021 з відбору виконавців експертної оцінки земельних ділянок для подальшого  викупу  у власність земельних  ділянок:

Мета проведення робіт – виготовлення експертної грошової  оцінки земельної ділянки, з метою визначення вартості об’єкта оцінки і використанні при викупі у власність.

Дані про об’єкти оцінювання:

1.Земельна ділянка несільськогосподарського призначення (землі для будівництва та обслуговування будівель торгівлі) площею 0,0255 га за адресою: м.Конотоп, вул.Вирівська,64б. Кадастровий номер земельної ділянки 5910400000:01:047:0031.

Учасникам конкурсу з відбору виконавців експертної оцінки потрібно подати до конкурсної комісії такі документи: заява про участь у конкурсі за встановленою формою; копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб-платників податків (або копія сторінок паспорта); згода на обробку персональних даних (для претендента фізичної особи-підприємця); копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента-юридичної особи); копія ліцензії); копія кваліфікаційних документів оцінювачів; інформація про кількість виконаних звітів (що складені за попередні 24 місяці)  про експертну оцінку, інформація про вид документації з оцінки земель, яку пропонує розробити претендент, перелік вихідних даних, документів і матеріалів, які будуть представлені за результатами виконаних робіт.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях).

Приймання заяв припиняється за п’ять робочих днів до дати проведення конкурсу.

Конкурс відбудеться 27 квітня 2021 року об 11-й годині за адресою: м.Конотоп, пр.Миру, 8, каб.101. Конкурсні пропозиції приймаються до 22 квітня  2021.