25.03.2021 о 14.30 відбудеться прямий ефір начальника відділу культури і туризму Конотопської міської ради Сумської області Олени Шинкаренко (за посиланням: Культура Конотоп).
26.03.2021 о 9.00 відбудеться прямий ефір служби міської ради у справах дітей щодо діяльності комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Конотопської міської ради (за посиланням: Служба у справах дітей).
26.03.2021 о 10.15 відбудеться прямий ефір за участі начальника відділу міської ради по роботі з суб’єктами підприємницької діяльності, відділу з питань НС, ЦЗН та взаємодії з правоохоронними органами, директора КП «Муніципалітет», завідувача сектору з питань внутрішньої політики, представників духовенства міста з питання недоцільності використання штучних квітів та їх шкідливого впливу на навколишнє природне середовище. Переглянути прямий ефір та долучитися до обговорення зазначеного питання можна на офіційній сторінці Конотопської міської ради у мережі фейсбук (за посиланням: Конотопська міська рада).