До уваги мешканців міста Конотоп, хто здійснив самовільне (незаконне) підключення до системи централізованого водопостачання чи водовідведення та користується послугами комунального підприємства (КП ВУВКГ) без належних на те дозвільних документів і не оплачує при цьому їх  вартість!

У Вас є можливість до 30 червня 2021 року добровільно звернутись до КП ВУВКГ (водоканалу) і повідомити про наявність такого підключення, оформити необхідні дозвільні документи (технічні умови, проект тощо), встановити лічильники, укласти договір та стати на облік підприємства  як споживач послуг.

У разі добровільного звернення самовільного водокористувача до 30.06.2021 р. та виконання всіх перелічених вище заходів, штраф за незаконне (самовільне) підключення до централізованої системи водопостачання чи водовідведення в розмірі 12015,60 грн. нараховуватись не буде.  

Якщо протягом встановленого строку на добровільне узаконення і після його закінчення, факт незаконного підключення буде виявлено та зафіксовано працівниками КП ВУВКГ, штрафна санкція буде нарахована, а незаконне підключення демонтовано.

Відновлення в подальшому демонтованого водопроводу можливе лише після повної оплати штрафу за самовільне водокористування, витрат Водоканалу, понесених при виконанні робіт із демонтажу та оформлення відповідної технічної документації.

 

КП ВУВКГ знаходиться за адресою: вул. Генерала Тхора, 31, м. Конотоп.

Довідки за телефоном: (05447) 6-61-86, 068-504-99-48.