Ураховуючи кадрові зміни, що відбулися у складі координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при виконавчому комітеті Конотопської міської ради (далі – координаційна рада НПВ),  готуємо зміни до персонального складу координаційної ради.

Нагадаємо, що координаційна рада НПВ утворюється та функціонує відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2016 р. № 999 «Про затвердження Типового положення про координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання при місцевій державній адміністрації».

Якщо Ви маєте пропозицію щодо кандидатури для включення у склад міської координаційної ради НПВ, просимо надати до 3 грудня 2021 року свої аргументовані пропозиції електронною поштою на адресу: molod5919@ukr.net, або в паперовому вигляді до відділу у справах молоді та спорту Конотопської міської ради кабінети 407, 408, керуючись п.7 Постанови Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2016 р. № 999 «Про затвердження Типового положення про координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання при місцевій державній адміністрації», «Персональний склад координаційної ради формується за пропозиціями відповідних територіальних органів центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, громадських об’єднань.»