Здійснено перевірку проведення ремонтних робіт закладів культури та їх готовності до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років. Про це повідомляє відділ культури Конотопської міської ради.
28 серпня 2020 року комісійно, за участю т.в.о. першого заступника міського голови Світлани Самсоненко, начальника відділу культури і туризму міської ради Олени Шинкаренко та головного спеціаліста відділу культури і туризму міської ради Павла Степанідіна, за присутності керівників закладів культури, здійснено перевірку проведення ремонтних робіт закладів культури та їх готовності до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років.
За результатами перевірки комісія переконалась, що всі заплановані поточні ремонтні роботи виконані у повному обсязі, і заклади культури міста готові зустріти відвідувачів відремонтованими залами, ошатними Інтернет-центрами, новим енергоефективним освітленням, зеленими квітучими газонами, оновленими інформаційними стендами.