30.07.2020 під головуванням т.в.о. заступника міського голови Світлани Самсоненко  відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На підставі матеріалів, підготовлених працівниками служби у справах дітей, інформації присутніх та запрошених на засідання, членами комісії прийнято рішення щодо затвердження висновків про доцільність позбавлення батьківських прав двох батьків за ухилення від виконання батьківських обов’язків відносно дітей та висновку про недоцільність позбавлення батьківських прав матері по відношенню до сина, у зв’язку з відсутністю встановлених фактів її ухилення від виконання обов’язків, передбачених статтею 150 Сімейного кодексу України.

Сім’я є найкращим середовищем для виховання і розвитку дитини, а тому її збереження і зміцнення  є запорукою безпеки і благополуччя дитини. Зазначені принципи знайшли своє відображення в проекті місцевого плану дій з  реформування системи інституційного догляду,  який було винесено на розгляд комісії.

Підсумовуючи засідання комісії, головуючим було зазначено, що головним завданням  громади  міста є забезпечення кожній дитині можливості виховуватись не в закладі інституційного  догляду, а в родині.