Відбувся відкритий захист проектів розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері соціального життя міста, для реалізації яких надаватиметься фінансова підтримка у 2020 році.
Всі проекти подані на конкурс було допущено конкурсною комісією до другого туру конкурсу а саме відкритого захисту в ході якого і було заслухано 11 проектів від 6 інститутів громадянського суспільства. В ході відкритого захисту проектів кожен член конкурсної комісії, яких зібралося 15 з 19, мав можливість поставити питання до кожного з доповідачів для уточнення інформації щодо проектів.
Відповідно до ПОРЯДКУ проведення конкурсу з визначення програм (проектів,заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року № 1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка» (у останній редакції). Кожним з присутніх членів комісії було оцінено всі проекти та виставлено бали відповідно до критеріїв оцінювання, виставлені членами конкурсної комісії бали узагальнені в підсумковій відомості оцінювання конкурсних пропозицій, та складено рейтинг конкурсних пропозицій Результатом засідання став складений рейтинг конкурсних пропозицій та відповідний протокол.
Переможців конкурсу проектів буде обрано протягом 15 днів після затвердження місцевого бюджету на відповідний бюджетний період конкурсна комісія на підставі рейтингу конкурсних пропозицій та в межах передбаченого обсягу фінансування приймає рішення щодо визначення переможців конкурсу та обсягів бюджетних коштів для надання фінансової підтримки для виконання (реалізації) кожної програми (проекту, заходу).