16.10.2021 зразковий вокальний колектив «До-Мі-Соль-ка» отримав ГРАН-ПРІ ТА ТА 7 ПЕРШИХ МІСЦЬ на Всеукраїнському конкурсі мистецтв “В ритмі осені” (“Smile Fest”), що проходив у Києві за підтримки Національної хореографічної спілки Міністерства культури та інформаційної політики України.
Свої таланти в інструментальному, вокальному та хореографічному жанрах демонстрували творчі колективи і солісти, які приїхали з усіх куточків України.
У творчому заході місто Конотоп представив Зразковий вокальний колектив «До-Мі-Соль-ка». Це 32 вихованця колективу від 6 до 16 років (керівник Юлія ГЛАНЦ).
Оцінювання конкурсу проводила професійна команда журі до складу якої увійшли: заслужені артистки України Оксана Стебельська (голова журі) та Віра Синєок; заслужений діяч мистецтв України – Наталія Мельничук; заслужений діяч естрадного мистецтва України – Наталія Артеменко; хореограф, актор, режисер, педагог – Мішель Ткачук, Член Національної Хореографічної Спілки України, член спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України» – Андрій Данилов.
Учасники учасники отримали медалі, дипломи, солодкі подарунки, наймолодші – журнали “Пізнайко” від спонсорів конкурсу, колективи – дипломи, кубки, керівники – подяки.
Вітаємо учасників колективу «До-Мі-Соль-ка». Бажаємо нових творчих успіхів, нових творчих надбань та яскравих перемог.