У м.Суми, поблизу бази відпочинку «Зелений Гай», з 29.06. по 03.07.2021 року відбулися Чемпіонати Сумської області серед юнаків з велосипедного туризму та зі спортивного туризму.
Команду Конотопа гідно представили вихованці Конотопської станції юних туристів: Дмитро Пирлик, Назар Поволоцький, Микола Сахно, Марія Біда, Аліна Омельченко, Дамір Свистун, Ярослав Галій, Іван Капаєв.
Керівники команди: Валентина Черняк, Ігор Хвостов, Руслан Тарасенко. Сумарно команда нашого міста виборола ІІІ місце серед 12 команд області.
До програми Чемпіонату з велотуризму були включені змагання на дистанціях: «Комплексна дистанція» (дистанції «Фігурне водіння велосипеду», «Тріал», особисто-командні змагання); «Смуга перешкод»(командні змагання).
Програма зі спортивного туризму передбачала: пішохідний туризм; спортивне орієнтування; водний туризм (слалом на байдарках).
Вітаємо учасників змагань!