09.07.2020 під головуванням т.в.о.заступника міського голови Світлани Самсоненко відбулась нарада, на якій було розглянуто питання щодо забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, які перебувають на квартирному обліку.
Світлана Самсоненко зазначила, що 1 червня 2020 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України №515 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 р.№877», якою затверджено Порядок та умови надання у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.
Завдяки субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам в 2018-2019 роках для забезпечення житлом осіб з числа дітей-сиріт було придбано 3 квартири та виплачено компенсацію на придбання житла 1 особі з числа дітей, позбавлених батьківського піклування.
З метою забезпечення виконання в місті даної постанови на нараді було проаналізовано стан перебування на квартирному обліку дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа та дані доручення керівникам окремих структурних підрозділів і служб міської ради.