У Конотопі проживає дуже багато активної, талановитої та креативної молоді. Тож пропонуємо представникам Конотопської міської територіальної громади, віком від 14 до 35 років включно, взяти участь у виставці декоративно-прикладного мистецтва «Талановита молодь».
Українське народне декоративно-прикладне мистецтво багате і різноманітне: створення ляльки-мотанки, плетіння з бісеру, ліпка, витинання, кування, гравіювання, кераміка, художнє різьблення, писанкарство, декоративний розпис, лозоплетіння, випалювання по дереву, оригамі, флористика, фоторобіти, картини та інше.
Показ робіт відбудеться в Конотопському міському краєзнавчому музеї ім. О.М.Лазаревського за адресою: м.Конотоп, вул.Садова, 2 .
Умови участі:
Твори декоративно-прикладного мистецтва, зроблені власноруч, необхідно принести до відділу міської ради у справах молоді та спорту (м.Конотоп, пр.Миру, 8, 4 поверх, каб.407-408) до 22.11.2021 року включно.
Від одного учасника – не більше 2-х виробів, що мають презентабельний вигляд.
Зазначити прізвище, ім’я та по батькові, контактні дані, інформацію (до трьох речень) про учасника та назви робіт.
Кожна робота повинна бути підписана для уникнення незручностей при оформленні виставки.
Організатор залишає за собою право з двох робіт вибрати одну (у разі якщо кількість учасників перевищить можливості зали для розміщення робіт).
Усі учасники будуть нагороджені грамотами та пам’ятними призами.
Запрошуємо молодь взяти участь у даному мистецькому заході!