Напередодні зимових свят учні Конотопської дитячої художньої школи під керівництвом учителя композиції Олени Володимирівни Ракітіної створили серію масок під назвою “Святковий карнавал”.
Індивідуальний погляд, креативність і кропітка праця сприяли доведенню кожного образу до завершення. Вдале поєднання різних матеріалів, яскравого декору та фактур створюють відчуття свята, позитивних емоцій і радості.
Серед робіт ви знайдете маски з блискітками, мереживом, романтичні, з пір’ям, з витягнутим носом, характерні для карнавалу та більш сучасні.
Роботи можна переглянути в міському палаці культури та дозвілля Кінотеатр “Мир”.
![](https://konotop-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/2-9-215x300.jpg)
![](https://konotop-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/2-9-215x300.jpg)
![](https://konotop-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/2-10-295x300.jpg)
![](https://konotop-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/2-10-295x300.jpg)
![](https://konotop-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/3-6-213x300.jpg)
![](https://konotop-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/3-6-213x300.jpg)
![](https://konotop-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/4-2-223x300.jpg)
![](https://konotop-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/4-2-223x300.jpg)
![](https://konotop-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/5-1-204x300.jpg)
![](https://konotop-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/5-1-204x300.jpg)
![](https://konotop-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/3-7-212x300.jpg)
![](https://konotop-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/3-7-212x300.jpg)