DSCN399913 серпня 2014 року, під головуванням міського голови Дзеда Василя Івановича, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Конотопської міської ради.
На засіданні були присутні 11 членів виконавчого комітету, керівники виконавчих органів міської ради за окремим списком, Конотопський міжрайонний прокурор Когер Д.В., заступник начальника МВ ГУМВС в Сумській області з громадської безпеки Калантаєнко В.П., представники засобів масової інформації.
На засіданні було розглянуто 2 основних питання:
1.«Про передачу основних засобі», з якого доповіла Білоус Інна Григорівна – начальник відділу комунального майна міської ради.
2.«Про заборону використання піротехнічних засобів на території м.Конотоп», з якого доповів Мусієнко Сергій Володимирович – начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та взаємодії з правоохоронними органами міської ради
Після розгляду даних питань членами виконкому були затверджені відповідні рішення.
Наступне чергове засідання виконавчого комітету Конотопської міської ради планується 26 серпня 2014 року.