evro souz
17 березня 2015 року, за участі представників Команди підтримки програми Демонстраційних Проектів Угоди мерів (СУДеП), у приміщенні міської ради відбудеться стартова зустріч проекту «Підвищення енергоефективності будівель освітніх закладів м.Конотоп».

Проект передбачає здійснення комплексної реновації будівель міської гімназії та дошкільного навчального закладу №10 «Ялинка»: термомодернізацію покрівель, підвалів та стін, заміну віконних та дверних блоків, налаштування системи примусової вентиляції. Окрема увага приділятиметься вихованню свідомих енергоспоживачів шляхом проведення відповідних інформаційних заходів для учнів, персоналу закладів, населення прилеглих районів.

Загальна вартість проекту становить 500,0 тис.євро, з них 400,0 тис.євро – грантові кошти Європейського Союзу, що надаватимуться в рамках програми підтримки демонстраційних проектів сталого розвитку міст у країнах сусідства (СУДеП). Реалізація проекту відбуватиметься на засадах співфінансування з міським бюджетом та триватиме протягом 2,5 років.

Слід зазначити, що право на одержання фінансування Європейського Союзу, проект міста здобув увійшовши у число переможців конкурсу, оголошеного серед міст-підписантів Ініціативи Європейського Союзу «Угода Мерів», спрямованого на практичне впровадження Планів дій зі сталого енергетичного розвитку міст.

Контактна інформація:

Анастасія Загородня