26 червня, напередодні Дня молоді, відбувся «круглий стіл» «Майбутнє міста очима молоді» за участі міського голови В.І.Дзеда, керуючого справами виконкому А.М.Левченка, заступника міського голови Т.М.Шерудило, начальника відділу міської ради у справах молоді та спорту Качури О.О., завідувача сектору міської ради з питань внутрішньої політики П’вки В.Б., завідувача сектору фізичної культури і спорту відділу міської ради у справах молоді та спорту С.М.Євдоченка.  Молодіжну складову «круглого столу» представляли молоді мешканці міста – керівники та активні учасники громадських організацій, небайдужі до долі рідного Конотопа.

У своєму вітальному слові В.І.Дзед зазначив, що дуже добре, що у нас в місті є така активна та творча молодь, яка хоче творити і вирішувати питання громади міста. Він також висловив сподівання, що у молоді виникло багато нових проектів та ідей, які ми разом зможемо втілити в життя та зробити життя конотопців комфортнішим.

А заступник міського голови Т.М.Шерудило відзначила  такі якості конотопської молоді, як відповідальність, небайдужість, бажання бути корисними. Вона також подякувала зібранню за їх громадянську позицію.

У ході «круглого столу» було продемонстровано презентацію молодіжних заходів, які спрямовані на покращення життя міста і його мешканців.

Прозвучало багато пропозицій стосовно того, яким молодь бачить життя Конотопа та взаємодію його мешканців із владою.

Так було запропоновано започаткувати для ЖЕКів міста регулярні щомісячні відкриті зустрічі з мешканцями мікрорайону; озвучено пропозицію розглянути можливість проїзду студентів в міському транспорті при пред’явленні студентського квитка за половину вартості проїзду. Молоддю запропоновано було відновити в місті проведення культурних проектів, кошти від яких можна було б спрямувати на благодійність.

Прозвучали пропозиції започаткувати щорічні патріотичні виїзди молоді напередодні Дня міста та Дня Перемоги до с. Таранське із здійсненням там прибирання місць поховання воїнів Другої світової.

Також молоддю було запропоновано розгорнути широку позаполітичну інформаційну кампанію за підтримки міської влади, в ході якої донести до молоді міста важливість вибору кожного, вплив його на життя всіх мешканців міста та необхідність прийти кожному на вибори, що відбуватимуться восени.

Прозвучали й інші пропозиції, частина яких була одразу підтримана міським головою, частина потребує додаткового більш детального вивчення.

Вирішено, що зустрічі міського голови з молоддю будуть регулярними й тематичними.

З нагоди Дня молоді активістів молодіжного руху міста та спонсорів молодіжних проектів було нагороджено почесними грамотами міської ради та подяками міського голови.