NVKУ супроводі директора закладу Ярмош Ірини Сергіївни він провів екскурсію по навчально-виховному комплексу. Оглянувши охайні класні кімнати, харчоблок, групи дитячого садочку, міський голова відзначив, що  педагогічний колектив та керівництво НВК працює  на належному рівні, докладаючи всіх зусиль для того, щоб навчання та виховання дітей було якомога продуктивнішим,  сповненим любов’ю, ніжністю та піклуванням про майбутнє нашої нації. Варто зазначити, що у ЗОШ І ступеня функціонує клас для дітей з особливими освітніми потребами. Артем Семеніхін дуже збентежений умовами навчання дітей даної категорії, тому дав доручення начальнику відділу освіти Конотопської міської ради О.В.Беспалій найближчим часом розробити програму фінансування для покращення матеріальної бази для навчання дітей з особливими потребами. Міський голова заявив про своє особисте сприяння  втілення в життя вищезгаданої програми.
Як і завжди, Артем Семеніхін не міг не звернути  увагу на думку громади. У процесі спілкування з батьками вихованців НВК очільник міста дізнався про нагальні питання, вирішення яких турбує учасників навчально-виховного процесу. Основні з них – це встановлення огорожі навколо території НВК, недостатнє вуличне освітлення, осучаснення дитячих майданчиків та  неякісне функціонування сміттєвих баків неподалік даного закладу. За дорученням міського голови всі порушені питання уже перебувають на розгляді відповідних служб і найближчим часом будуть вирішені.
Все буде Україна!