Як і завжди, Артем Семеніхін не міг не звернути увагу на думку громади. У процесі спілкування з батьками вихованців НВК очільник міста дізнався про нагальні питання, вирішення яких турбує учасників навчально-виховного процесу. Основні з них – це встановлення огорожі навколо території НВК, недостатнє вуличне освітлення, осучаснення дитячих майданчиків та неякісне функціонування сміттєвих баків неподалік даного закладу. За дорученням міського голови всі порушені питання уже перебувають на розгляді відповідних служб і найближчим часом будуть вирішені.
Все буде Україна!
19 лютого 2016 року міський голова Артем Семеніхін відвідав НВК “ЗОШ І ступеня – ДНЗ”
19.02.2016
Категорія: