Основним завданням відділу ведення Державного реєстру виборців Конотопської міської ради є ведення персоніфікованого обліку виборців, що проживають або перебувають на території міста.

Відповідно до ст. 22 Закону України «Про державний реєстр виборців» відділ здійснює щоквартальне поновлення бази даних реєстру виборців. Поновлення бази даних здійснюється на підставі відомостей, які надаються Конотопським МВ УМВС в Сумській області, управлінням юстиції, військовими частинами, закладами охорони здоров’я.

На сьогодні відділ завершив опрацювання поданих відомостей за три календарні місяці (грудень, січень, лютий). Реєстр виборців підтримується постійно. Наступне поновлення бази буде проводитись з 5 червня.

На даний час відділом ведеться робота по уточненню місць народження виборців. Загальна кількість виборців, яким потрібно змінити запис про місце народження, складає 5274 чоловіки.

Відділ ведення Державного реєстру виборців міської ради працює за адресою: м. Конотоп, пр. Миру, 8 (приміщення міськвиконкому), каб. №305 та запрошуємо всіх до співпраці. Телефони відділу: 6-55-10, 6-55-09, 6-55-96.