1 (2)23 березня на базі Сумського вищого училища мистецтв і культури імені Дмитра Бортнянського відбувся обласний конкурс вокалістів серед учнів дитячих шкіл естетичного виховання міст Суми, Конотоп, Тростянець, Білопілля, Шостка, Лебедин, Охтирка, Краснопілля, Недригайлів. Програму з двох творів представляло 12 вокалістів.

Склад журі – викладачі вокального відділу Сумського вищого училища мистецтва і культури імені Дмитра Бортнянського, головою якого була викладач училища Алла Власенко.

На високому рівні представив наше місто учень VI класу Конотопської дитячої музичної школи №2 Микита Іщенко (викладач Вікторія Осташко, концертмейстер Марина Богдан), який став лауреатом, отримавши дипломом ІІ ступеня.