Згідно Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» та ветованого Президентом України законопроекту «Про внесення змін до Закону України «Про Zolochivsky-ogoloshennjaДержавний бюджет України на 2016 рік», компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян з державного бюджету не передбачено.

Пільговий проїзд окремих категорій громадян буде здійснюватися на автобусному маршруті №10 за рахунок місцевого бюджету (КП КТУ)  та трамвайному сполученні міста.

В зв’язку з цим з 01.05.2016 пільгові категорії населення автобусами міського сполучення безкоштовно перевозитись не будуть.

Учасники АТО перевозитимуться безкоштовно в будь-якому громадському транспорті міста безлімітно та безкоштовно.