Згідно Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» та ветованого Президентом України законопроекту «Про внесення змін до Закону України «Про
Пільговий проїзд окремих категорій громадян буде здійснюватися на автобусному маршруті №10 за рахунок місцевого бюджету (КП КТУ) та трамвайному сполученні міста.
В зв’язку з цим з 01.05.2016 пільгові категорії населення автобусами міського сполучення безкоштовно перевозитись не будуть.
Учасники АТО перевозитимуться безкоштовно в будь-якому громадському транспорті міста безлімітно та безкоштовно.