За повідомленням управління економіки Конотопської міської ради, у зв’язку зі збільшенням складових витрат на перевезення електротранспортом стало нагальним питання необхідності перегляду розміру тарифу на перевезення пасажирів міським електротранспортом.

Розрахункові матеріали КП «Конотопське трамвайне управління» щодо обґрунтованості вартості проїзду в електротранспорті пройшли експертизу в Міністерстві економіки України та Міністерстві житлово-комунального господарства України та отримані позитивні висновки.

На підставі розрахунків КП «Конотопське трамвайне управління»  прийнято рішення виконкому міської ради «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів транспортом загального користування на міських маршрутах» згідно з яким з 15 липня 2010 року вартість проїзду в електротранспорті становитиме 1,0 грн.