Історія Української держави і її Збройних Сил свідчить про те, що ви з честю виконуюєте свою роботу. Ваша мужність та сила здатні пoдoлати будь-які перешкoди, тому й надалі своєю важливою справою нагадуйте всьому світові про те, що Україна у надійних руках.
Нехай щира любов до України, славетні бойові подвиги наших батьків та дідів, народна повага надихають вас на нові звершення у благородній справі служіння рідному народові.
Щиро вітаю Вас з Днем Збройних Сил України! Бажаю міцного здоров’я, успіхів у військовій підготовці, щастя Вам та Вашим родинам! А всій Україні – якнайшвидшої перемоги у війні. Нехай Господь Бог береже вас у бою!
Слава Україні!
З повагою,
Міський голова Артем Семеніхін