18 січня відбулася виїзна нарада міського голови Дзеда В.І. з питання влаштування пішохідного переходу через р.Єзуч по вул.Свердлова. В результаті огляду конструкцій мосту вирішено, для безпеки  руху пішоходів відремонтувати існуючий тротуар з правого боку та влаштувати пішохідний перехід з лівого боку мосту. Відділу містобудування та архітектури міським головою надано доручення підготувати проектні рішення з влаштування пішохідного переходу через р.Єзуч по вул.Свердлова.

Цього ж дня:

Міський голова Дзед В.І. за участі заступника міського голови Губенко Н.С. провів нараду з керівниками комунальних підприємств міста. В ході наради було заслухано інформацію керівників підприємств про стан розрахунків за використані енергоносії, реагування на звернення громадян, прибирання снігу на дорогах та тротуарах, обслуговування ліфтів.

Міський голова зазначив, що всім комунальним підприємствам міста потрібно шукати можливості заробляти гроші самим, а не чекати дотацій з міського бюджету.

По закінченню наради міський голова дав доручення керівникам ЖЕКів привести в належний стан тротуари (прибирати їх з 6 години ранку) та перевірити всі підвали на наявність в них води.

В приміщенні міської  ради відбувся прийом мешканців міста з особистих питань секретарем міської ради Башкировим М.О.. В ході прийому було розглянуто 8 звернень: поліпшення житлових умов, працевлаштування, незгода з цінами на лікарські препарати в аптеках міста та інші. По всіх зверненнях заявникам були надані роз’яснення згідно чинного законодавства.

Заступник міського голови Володіна Т.Ю. провела зустріч з активістами студентського руху міста. Під час зустрічі були оговорені питання подальшої діяльності студентського парламенту та окреслено плани основних заходів на найближчий період.

Під головуванням заступника міського голови Волошина О.М. відбулося засідання Громадської комісії з житлових питань. В ході засідання розглядались проекти рішень з житлових питань, які будуть винесені на розгляд чергового засідання виконавчого комітету міської ради, а саме: про квартирний облік; визнання громадян наймачами житлових приміщень; перереєстрацію черги осіб, які перебувають на квартирному обліку при виконкомі міської ради; постановку на облік громадян для одержання кімнати в гуртожитку; та інші.

Працівниками служби у справах дітей міської ради разом з представниками Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведений профілактичний рейд «Сім’я». Під час рейду обстежено 6 сімей та проведено профілактичні бесіди з батьками щодо належного виконання батьківських обов’язків.

В приміщенні ДПТНЗ «Конотопський професійний ліцей» відбувся прийом мешканців міста з особистих питань керуючим справами виконкому Фальком А.П.. В ході прийому було розглянуто 9 звернень: поліпшення житлових умов; ефтаназії безпритульних собак на території ліцею та прилеглих вулицях; дотримання графіку руху автобусом №15; неякісної роботи мережі Internet (послуги надає) ВАТ «Укртелеком»; встановлення індивідуального опалення; ремонт покрівлі в будинку 85 по пр.Миру; та інші. Керуючим справами виконкому дано доручення виконавцям вирішити  питання згідно чинного законодавства.