27 січня директором Конотопського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в Конотопському міськрайонному центрі зайнятості для жителів міста та району проведений інформаційний захід щодо впровадження альтернативних форм сімейного виховання. Зокрема, присутні були ознайомлені з формами влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування до сім’ї, порядком створення прийомної сім’ї, досвідом функціонування прийомних сімей в місті.

Сьогодні під соціальним супроводом центру перебуває дитячий будинок сімейного типу (5 дітей) та 7 прийомних сімей (12 дітей), 1 особа та 1 сім’я готують необхідний пакет документів і готові пройти навчання кандидатів у прийомні батьки.