Sesia 225 травня, під головуванням міського голови Дзеда Василя Івановича відбулася 8 сесія Конотопської міської ради шостого скликання, на якій було розглянуто 21 питання.

В роботі сесії прийняли участь 28 депутатів міської ради, заступник Конотопського міжрайонного прокурора Микитенко Володимир Петрович, депутат Сумської обласної ради Бендерський Михайло Ананійович, заступники міського голови, керівники структурних підрозділів міської ради, представники засобів масової інформації.

Напередодні сесії проекти рішень, включені до порядку денного, були обговорені депутатами на засіданнях постійних комісій та загальних зборах.

Основне питання, яке розглядалося на сесії – «Про стан реалізації в місті державної політики в сфері дошкільної освіти». З даного питання депутати заслухали доповідь начальника відділу освіти міської ради Шерудило Тетяни Миколаївни та виступ головного спеціаліста відділу дошкільної, середньої та позашкільної освіти управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Сопіної Лариси Миколаївни щодо місця дошкілля Конотопа в системі дошкільної освіти області.

Згідно з прийнятим рішенням інформацію з даного питання взято до відома, відділу освіти доручено розробити міську цільову Програму розвитку дошкільної освіти на 2012-2015 роки.

В ході сесії депутати затвердили звіт про виконання міського бюджету за І квартал 2011 року, внесли зміни до міського бюджету на 2011 рік, програми економічного і соціального розвитку м.Конотоп на 2011 рік, до Положення про центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів Конотопської міської ради

Також депутатами було затверджено перелік проектів для участі у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, міську програму боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року, програму інформатизації міської ради на 2011-2012 роки та прийнято ряд регуляторних актів – Положення про пайову участь (внесок) замовників (забудовників) у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м.Конотоп, Правила розміщення об’єктів зовнішньої реклами на території м.Конотоп, порядок надання в оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м.Конотоп.

Крім того, на сесії було прийнято ряд рішень з питань земельних відносин та кадрових питань.