З 17 жовтня в Конотопській громаді розпочав роботу проєкт «Скажи булінгу «НІ». Він включає в себе цикл тренінгових занять протягом трьох днів для лідерів учнівської спільноти з різних освітніх закладів міста.
Протягом цього періоду планується залучити до занять понад 60 осіб, які є молодіжними лідерами в своїх ліцеях, навчити їх розпізнавати конфліктні ситуації та як правильно реагувати, якщо вони стали свідком випадків цькування в школі чи іншому молодіжному середовищі. Кожен з учасників отримує сертифікат про проходження тренінгу та засвідчує право слухачів передати отриманні знання своїм друзям, однокласникам.
Захід проходить в ВСП “Конотопський індустріально-педагогічний фаховий коледж СУМДУ” (КІПТу) у межах міської програми «Молодь». Тренер проєкту – соціальний педагог коледжу Олена Лобурцова.
17 жовтня 18 старшокласників знайомилися з актуальною проблемою насильства у шкільному середовищі, опанували шляхи виходу зі складних ситуацій, сформували навики відповідальної та безпечної поведінки під час конфліктних ситуацій.
Сертифікати вручили директор коледжу Дмитро Косенко та начальниця відділу молоді та спорту Конотопської міської ради Ольга Качура.