26-27 квітня в Молодіжному просторі відбувся тренінг «Проєктний менеджмент та написання проектів» , в рамках реалізації проєкту «Підтримка стабілізації та відновлення постраждалих від війни громад (прифронтових зон, районів, в які повертаються і які приймають ВПО)», який впроваджується UNDP в Україні за фінансової підтримки Уряду Королівства Нідерландів.

Тренінг провели досвідчені тренери з міста Суми, Віктор Бобиренко – експерт ГО «Бюро аналізу політики» та Алла Федорина – Заслужена журналістка України, медіа експерт Інституту демократії імені Пилипа Орлика, доцентка Сумського державного університету.

Учасниками заходу стали працівники виконавчого комітету Конотопської міської ради, управління соціального захисту населення, управління економіки та управління освіти, викладачі місцевих навчальних закладів загальної середньої та фахової передвищої освіти, студенти, представники місцевих громадських організацій.

Протягом двох днів учасники тренінгу навчалися:
– писати самостійно якісну проекту заявку;
– дізналися всі секрети роботи з бюджетними організаціями та іншими грантодавцями;
– отримали цінну інформацію, нові знання з медіаграмотності.

Проєкт реалізовується Програмою розвитку ООН в Україні (UNDP) за фінансової підтримки Уряду Королівства Нідерландів.
UNDP Ukraine / ПРООН в Україні.