fostenko
Напередодні 67-ї річниці Перемоги представники влади на чолі з міським головою Василем Дзедом привітали ветеранів Великої Вітчизняної війни та учасників бойових дій.

Вже за традицією, керівництво міста побувало у відділеннях Центральної районної лікарні, де ветерани знаходяться на лікуванні. Сивочолі захисники отримали від міського голови вітальні листівки та продуктові набори, а також почули багато щирих слів вдячності за мирне небо над головою.

Міський голова привітав із днем Великої Перемоги і тих ветеранів, які знаходилися в цей передсвятковий день вдома. Зокрема, інвалідів Великої Вітчизняної війни О.Є.Глущенка, М.В.Кабанова, М.Г.Рекуна. Вручаючи святкові подарунки, Василь Іванович подякував фронтовикам за подвиг, який вони здійснили для нинішнього покоління, побажав благополуччя, довголіття та міцного здоров’я.