18 лютого міський голова В.І. Дзед провів робочу нараду з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету Конотопської міської ради та директорами комунальних підприємств міста.

Відповідно до порядку денного на нараді розглядалися питання, що стосуються життєдіяльності міста: про роботу комунальної галузі; про стан виконання доходів міського бюджету та додаткові надходження коштів до міського бюджету, в тому числі бюджету розвитку; про роботу відділення швидкої допомоги; про стан організації та якості харчування дітей в навчальних закладах; про роботу із зверненням громадян.

Міським головою було надано доручення фахівцям відповідно до компетенції вжити заходів щодо припинення несанкціонованої торгівлі продуктовими товарами в межах міста та забезпечення утримання в належному стані рекламної продукції, розміщеної на бігбордах.