Триває підготовка закладів освіти міста до нового 2014-2015 навчального року та роботи у осінньо-зимовий період.
Значна увага у 2014 році приділяється проведенню капітальних ремонтів та реконструкцій навчальних закладів. Депутатським корпусом для даних цілей виділена сума у розмірі 1 207,0 тис. грн.
У ході підготовки фактично закінчений капітальний ремонт покрівлі СШ №3. На 60% завершений капітальний реонт фасаду ЗОШ №11. Розпочатий капітальний ремонт фасаду НВК — ЗОШ I ступеню — ДНЗ.
Наразі косметичні ремонти класних кімнат та приміщень шкіл завершені на 85 %.
Прийомка закладів освіти міста до роботи в новому навчальному році запланована на 6-8 серпня 2014 року.