Діти – наше майбутнє! Не раз ми чули таке гасло, але не завжди замислювалися над тим, від чого і від кого залежить наше майбутнє. Можна багато говорити про зовнішні фактори, які впливають на формування світогляду дитини на розвиток її внутрішнього світу, про негативний вплив телебачення чи матеріальні негаразди, які заважають повноцінному спілкуванню і вихованню дітей, але треба пам’ятати, що наше майбутнє залежить від нас самих. Сім’я – це основа розвитку дитини, її душа. Але є діти з особливими потребами (діти-інваліди та діти-сироти), які потребують особливої турботи – нашої з Вами уваги. Сім’я з дитиною інвалідом приречена все життя боротися з безвихідністю, маючи обмаль ресурсів, почуваючись безпомічними і долаючи все зростаючий відчай. Але доля цих дітей залежить і від кожного з нас.
Благодійний фонд «Серця любові» пропонує всім небайдужим дізнатися і зрозуміти більше про проблеми сімей, що виховують дітей із обмеженими можливостями, відвідавши благодійний аукціон з нагоди Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями. Мета аукціону: залучити ресурси громади до вирішення проблем дітей із особливими потребами. Ми хочемо показати можливості, які мають ці діти і як маленька допомога може покращити їх життя.
Велике коло підприємців надають підтримку, пропонуючи свої товари та послуги. Відвідавши аукціон, буде можливість придбати вечерю на двох у місцевому кафе, абонемент на масаж і навіть святкування дня народження з клоуном та інші цікаві пропозиції. Також у продажу буде велика кількість дитячих робіт. Аукціон відбудеться 4 грудня о 16.30 в приміщенні благодійного фонду «Серця любові» за адресою вул. Красногірська, 17.
Запрошуємо всіх небайдужих взяти участь в аукціоні.