tenis2015
21 лютого в залі для настільного тенісу політехнічного технікуму КІ СумДУ відбулась Першість міста з настільного тенісу серед ветеранів. За підсумками змагань у категорій 35- 44 років перше місце виборов Бєлобров Володимир, другим став Чепа Володимир, третє місце посів Шапошніченко Андрій, у категорії 45-54 роки перше місце зайняв Циганок Олег, другим став Шипітько Сергій, найбільш запекла боротьба була у категорії 55-65 років перемогу у якій святкував Молоткін Олександр, друге місце виборов Коломієць Володимир, а бронзовим призером став Овдєй Олег. Всі призери змагань були нагороджені медалями та грамотами. Змагання були організовані відділом міської ради у справах молоді та спорту та міським осередком Сумського обласного відділення НОК України.