На 31 жовтня 2010 року Верховною Радою України призначено чергові вибори депутатів місцевих рад та міських, сільських, селищних голів. З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців просимо Вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців міської ради.

Особливо це стосується виборців:

– кому після останніх виборів (07 лютого 2010 року) виповнилося 18 років і які голосуватимуть вперше;

– змінили прізвище чи місце проживання протягом останнього періоду;

– мають інформацію про помилкове включення до списків інших громадян, які вже не проживають за адресами, вказаними в списках виборців (змінили місце проживання, померли);

– виборців, колишніх військовослужбовців строкової служби;

– громадян, що повернулися з місць позбавлення волі;

– які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто;

– які під час останніх виборів не брали участь у голосуванні.

Запрошуємо Вас до відділу ведення Державного реєстру виборців – перевірте свої персональні дані для усунення неточностей та помилок під час формування списків виборців!

При собі необхідно мати паспорт громадянина України, а в разі зміни прізвища – ще й документ, що підтверджує ці зміни. Наша адреса: м.Конотоп, пр.Миру,8, кабінет №305, тел.6-55-96, 6-55-09.