image003Починаючи з ХVІІІ століття в Нашому місті чотири рази на рік проводилися одні з найбільших ярмарків у губернії. В цей час  до міста з’їжджалися купці не лише з усієї округи, а й з далеких далечінь, бо слава ярмарки сягала далеко.

Продовженням давніх традицій стало проведення виставки-ярмарку «Конотопська сотня». Нині її популярність сягає далеко за межі регіону.

Ця виставка-ярмарок – прекрасний засіб для реалізації товарів та послуг, демонстрації можливостей підприємства, укріплення існуючих та налагодження нових ділових контактів. Виставка-ярмарок «Конотопська сотня» вже стала популярною не тільки в нашому місті, а й за межами області.

У рамках виставки Ви зможете не лише подивитися на експонати, а і придбати різноманітні товари та долучитися до культурно-розважальних заходів.

Тож, запрошуємо Вас прийняти  участь  у виставці-ярмарку «Конотопська сотня – 2016».

Телефони для довідок: 2 30 26, (096)2688691

E-mail: ekonomkonotop@ukr.net