У центрі уваги чергової робочої наради при міському голові, яка відбулася 18 жовтня, було питання температурного режиму в житлових приміщеннях та бюджетних установах. За інформацією комунальних служб загалом опалювальний сезон у Конотопі розпочався вчасно і температура в приміщеннях підтримується в межах норми. Міський голова Іван Огрохін наголосив на необхідності притягнення до відповідальності посадових осіб, з вини яких сталися затримки початку опалювального сезону в окремих будинках.

Крім того, на нараді розглядалися питання матеріально-технічного забезпечення виборчих дільниць, грейдування доріг, заходи щодо запобігання та лікування онкологічних захворювань, хід виконання Програми роботи з обдарованою молоддю та інші актуальні питання життєдіяльності міста.