У ході чергового засідання оргкомітету обговорено план заходів щодо проведення фінального матчу «Динамо» Київ – «Шахтар» Донецьк на стадіоні «Ювілейний» у Сумах.
«На Сумщині проводиться цілеспрямована підготовка до фінального матчу Кубку України з футболу. Впевнений, ми виконаємо всі пункти плану завчасно», – наголосив перший заступник голови обласної державної адміністрації Віктор ЧЕРНЯВСЬКИЙ.
«Наша область має досвід проведення подібних спортивних заходів, тому відповідно до регламенту спільно з Федерацією Футболу України влаштуємо справжнє футбольне свято для всієї України», – зауважив заступник голови облдержадміністрації Сергій ГРИЦАЙ.
Згідно з жеребкуванням, яке відбулося в конференц-залі Будинку футболу ФФУ, командою-господарем у фінальному матчі Кубку України стало київське «Динамо».
Регламент передбачає для номінальних господарів першочергове право вибору роздягалень, половини поля для розминки, тренерського містка, кольору форми тощо.
Інформація з сайту Сумської обласної державної адміністрації