Відповідно до Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. №563, з 15.02.2015 розпочато перевірку достовірності відомостей, зазначених у заявах посадових осіб сектору юридичної роботи Конотопської міської ради щодо застосування заборон, передбачену частинами третьою та четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»

Русіна Ірина Володимирівна

Самусь Анна Іванівна

Відповідно до Закону України від 16.09.2014 №1682-VII «Про очищення влади», Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету  Міністрів  України  від  16 жовтня 2014 р. №563 та розпорядження голови Конотопської міської ради від 27.05.2015 №130-ОД «Про організацію виконання вимог Закону України «Про очищення влади» та визначення виконавчих органів міської ради, відповідальних за проведення перевірки» проведено перевірку достовірності відомостей, зазначених у заявах посадових осіб сектору юридичної роботи Конотопської міської ради, за результатами якої встановлено, що до посадових осіб вищезазначеного управління не застосовуються заборони, визначені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».