20 липня свій 100-й день народження зустріла мешканка Конотопа Парасковія Іванівна Макеєнко.

Народилася Парасковія в селі Бочечки, що на Конотопщині, але дитинство пройшло в Коропі, а згодом в одному з сіл Ва́рвинського району.

Закінчення десятирічки збіглося з початком війни. Родину, яка мала трьох дітей, евакуювали в Саратовську область. Там тяжко працювала разом з матір’ю в колгоспі, старша сестра пішла на фронт.

Після війни родина переїхала в Конотоп до родичів. Парасковія Іванівна змогла здобути освіту (заочно) в московському технікумі статистики. Працювала завідуючою відділу в Конотопському Центральному статистичному управлінні (ЦСУ). До 90 років ще вправно господарювала на присадібній ділянці.

Чимало подій довелося пережити на життєвому шляху Парасковії Іванівни, адже доля приготувала для неї складні випробування, але любов до ближніх, працьовитість, доброта та щирість допомогли дожити їй до 100 років.

Привітав ювілярку міський голова Артем Семеніхін, адже кожний 100-річний ювілей є гордістю нашої громади. Очільник міста передав подарунки від Конотопської міської ради та Сумської ОВА, побажавши Парасковії Іванівни здоров’я та кожен прийдешній день зустрічати з позитивними емоціями, бо це і є запорука довгого життя.