Конотопська міська рада

від 28.07.06 № 259
м.Конотоп

Про встановлення тарифів на послуги
з утримання будинків і споруд та
прибудинкових територій

Відповідно до Законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про житлово-комунальні послуги”, “Про ціни і ціноутворення”

виконком міської ради в и р і ш и в:

1. Підприємствам надавачам послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що працюють на спрощеній системі оподаткування і не є платниками ПДВ:

1.1. Затвердити тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, згідно додатку 1.

1.2. Погодити тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, згідно з додатком 2.

2. Підприємствам надавачам послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій при зміні системи оподаткування та реєстрації платником ПДВ:

2.1. Затвердити тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, згідно додатку 3.

2.2. Погодити тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, згідно з додатком 4.

3. Визнати таким, що втратило чинність п. 2 рішення виконкому від 28.03.06 № 111 “Щодо встановлення тарифів на послуги по опаленню та гарячому водопостачанню та встановлення плати за користування житлом (квартирної плати) та за утримання житла”.

4. Керівникам КРЕП “Красногірське” Павлюченку Г.П., КРЕП “Порт” Григоренко А.Г., ТОВ ЖЕД “Сім вітрів” Гопці А.М., ТОВ ЖЕД “Південна” Ткаченку О.М., ТОВ ЖЕД “Привокзальне” Кабакову А.О., ЖРЕП “Житлосервіс” Борисенко О.В., КРЕП “Центральне” Могилі В.В., ТОВ ЖЕД “Ремсервіс” Оліфіренку М.І., КП “Ремонтник” Оліфіренку М.І. довести дане рішення виконкому до відома споживачів у порядку, встановленому законодавством.

Міський голова                                                                         І.М.Огрохін

Рішення “Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій” завантажити документ разом з додатками